Automatyka przemysłowa

Zajmujemy się projektowaniem, budową, montażem szaf sterowniczych na indywidualne potrzeby klientów.

  • Szafy sterownicze – w naszej ofercie znajdują się m.in. szafy sterownicze i pomiarowe, w których można umieścić aparaturę sterowniczą,kontrolną, rozdzielczą lub zabezpieczającą niskie napięcie. Nadają się także do innych urządzeń, które wykorzystywane są w automatyce przemysłowej, energetyce itd.
  • Modernizacja linii produkcyjnych – w wielu przedsiębiorstwach możemy przeprowadzić modernizację linii produkcyjnych w celu ich unowocześnienia oraz usprawnienia pracy. Dostarczana przez nas automatyka pozwala uzyskać różne rozwiązania, ograniczające angażowanie czynnika ludzkiego w produkcję seryjną.
  • Monitoring i rejestracja parametrów technologicznych – oferowana aparatura pomiarowa pozwala precyzyjnie monitorować parametry technologiczne na etapie produkcji. Temperatura, wilgotność, stężenie gazów, przepływ, ciśnienie – to kilka przykładowych elementów, jakie można w wygodny sposób kontrolować, jak również regulować. Tworzenie wykresów zmiennych przy pomocy komputera to dziś standard a dostęp do archiwum bazy danych jest decydującym elementem w koordynacji produkcji.
  • Instalacje elektryczno-techniczne

regulacja powietrza dla produkcji

zdjęcie hali produkcyjnej z systemem regulacji powietrza
Precyzyjne regulowanie temperatury

Nasza oferta bogata jest w innowacyjne rozwiązania, które umożliwiają komfortowe i bezpieczne sterowanie temperaturą powietrza, ciśnienia oraz poziomem wilgotności poszczególnych pomieszczeń wymagających specjalistycznych warunków produkcji, czy też przechowywania. Utrzymywanie stałego klimatu to dziś norma która pozwala nie tylko kontrolować proces produkcji lecz też koszty związane z nim.

Regulacja klimatem w hali produkcyjnej

Współczesna gospodarka rozwija się w szybkim tempie, wykorzystując potencjał nowoczesnych technologii. Dawniej to człowiek był odpowiedzialny za każdy, nawet najmniejszy proces. Dziś z powodzeniem można wykorzystać automatyzację, która skutecznie wyręczy Państwa i pozwoli przenieść siły na inne etapy produkcji. System regulujący klimatu jest niezwykle intuicyjny i bardzo łatwy w zaprogramowaniu.

System nawilżania-chłodzenia powietrza

System rozpylania wody wysokociśnieniowy 50 bar przy niewielkim zużyciu energii utrzymuje temperaturę i wilgotność na żądanym poziomie.