Ładowanie samochodów elektrycznych

Ładuj samochód elektryczny ze słońca !

Zamów teraz! Pierwszy na świecie falownik fotowoltaiczny, który może ładować pojazdy elektryczne energią ze słońca.

Oszczędzaj pieniądze i ograniczaj komplikacje

Zaoszczędź na kosztach sprzętu i instalacji oddzielnej ładowarki, uprość system dzięki instalacji ze zintegrowanym rozwiązaniem EV i PV.

Szybsze ładowanie

Połącz energię z fotowoltaiki z energią z sieci, aby ładować do 2,5 razy szybciej w porównaniu z ładowaniem za pomocą standardowej ładowarki EV, dzięki innowacyjnemu rozwiązaniu solar boost.

Wygoda

Sprawdź stan ładowania, kontroluj ładowanie pojazdu i ustaw harmonogram ładowania z dowolnego miejsca za pomocą łatwej w obsłudze aplikacji mobilnej.

zdjęcie instalacji fotowoltaicznej na domu jednorodzinnym

inwerter solarny z możliwością ładowania samochodów elektrycznych firmy SolarEdge.

falownik solar Edge z możliwością ładowania samochodów elektrycznych
Jednofazowy falownik do ładowania pojazdów elektrycznych z technologią HD-Wave firmy SolarEdge jest pierwszym na świecie urządzeniem 2w1 łączącym ładowarkę z falownikiem fotowoltaicznym.

* Rozwiązanie to wyposażono w innowacyjny tryb wspomagania ładowania energią słoneczną urządzenie, który zapewnia szybsze ładowanie. W tym trybie pojazd jest jednocześnie ładowany energią słoneczną i prądem z sieci, co oznacza nawet 2,5 razy szybsze ładowanie niż przy użyciu standardowej ładowarki w trybie 2.

* Dzięki wbudowaniu ładowarki w falownik urządzenie to umożliwia znaczne obniżenie kosztów zarówno w zakresie sprzętu, jak i pracy, eliminując potrzebę dodatkowego korzystania z usług elektryków oraz inspektorów, wykonania okablowania, a także montażu wyłączników.

* Dostępne są falowniki do ładowania samochodów elektrycznych o następujących mocach znamionowych: 3,68 kW, 4 kW, 5 kW oraz 6kW.

zdjęcie ładowania samochodu elektrycznego z inwentera solar Edge
Niech twój "elektryk" będzie naprawdę tani w eksploatacji !

. Jednofazowe falowniki z możliwością ładowania pojazdów elektrycznych umożliwiają właścicielom domów zmaksymalizowanie zużycia energii własnej i obniżenie rachunków za elektryczność poprzez przeznaczenie nadwyżki wyprodukowanej energii słonecznej na ładowanie samochodu elektrycznego. Integracja z platformą monitorowania jest bezproblemowa – dzięki niej właściciele domów mogą sprawdzać stan naładowania, kontrolować ładowanie pojazdu oraz ustawiać harmonogram ładowania, tj. ładowania z sieci poza godzinami szczytu.

ZAINTERESOWANY ??

Nie czekaj na to, że kiedyś będzie taniej, dzięki naszemu doświadczeniu i oferowanej innowacyjnej technologii SolarEdge - kiedyś jest właśnie dziś !