Automatyka

automatyka bram, szlabanów, słupków.

  • Bramy garażowe – – nieważne jaką bramę garażową sobie wymarzysz lub jaką posiadasz. Każda może być wyposażona w specjalną automatykę, którą dostarczymy Ci w Poznaniu lub innym miejscu na terenie Polski. Dzięki nam możesz w wygodny dla siebie sposób otwierać zamykać garaż bez wysiadania z samochodu.
  • Szlabany parkingowe – najbardziej popularnym typem szlabanów parkingowych są te, które napędza się elektromechanicznie. To jedna z naszych specjalizacji. Dzięki automatyce działają szybko i sprawnie. Nadają się do obiektów prywatnych oraz publicznych.
  • Słupki drogowe automatycznie wysuwane słupki drogowe to jedna z naszych propozycji. Dzięki nim można regulować ruch pojazdów np. na terenach mieszkalnych. Nie są skomplikowane w obsłudze lub trudne w montażu. Do tego estetycznie się prezentują. Zapewniają inteligentną kontrolę ruchu.
  • Napędy elektryczne do każdej bramy - dostarczamy napędy elektryczne do każdego rodzaju bramy: dwuskrzydłowej, przesuwnej, wjazdowej, garażowej, segmentowej, podnoszonej itd. Oferowana przez nas automatyka to szereg rozwiązań sprawdzonych producentów, które dopasowujemy pod oczekiwania i wymagania klientów.
  • Napędy podziemne do bram skrzydłowych– oferujemy linię siłowników elektromechanicznych do podziemnego montażu. To bardzo funkcjonalne napędy do bram skrzydłowych – wytrzymałe oraz nieskomplikowane w montażu. Ich prędkość dopasowuje się pod indywidualne potrzeby. Napędy podziemne gwarantują precyzyjne działanie.
sterownik bramy skrzydłowej brama skrzydłowa z sterownikiem otwierania garaż z sterowanymi bramami wjazdowymi sterownik FACC do bram przesuwnych automatycznie wysuwany słupek drogowy